Exposystemy – projekt stoiska targowego szyty na miarę Twoich potrzeb!

Exposystemy – projekt stoiska targowego szyty na miarę Twoich potrzeb!

Stoisko targowe to przestrzeń stworzona do promocji firmy lub marki na branżowych eventach. Wystawa pozwala zaprezentować produkty lub usługi potencjalnym klientom, lub partnerom biznesowym. Odpowiednio zaprojektowane miejsce powinno przykuwać uwagę i zachęcać gości do odwiedzenia Twojego stoiska. Jeżeli miejsce to wyróżni nowoczesność i niebanalny design, to z pewnością zostaniesz pozytywnie odebrany. Co jeszcze wpływa na promocyjno-sprzedażowy sukces stoiska? Odpowiadamy!

Dlaczego wygląd stoiska targowego jest tak ważny?

Pierwsze wrażenie powstaje w ciągu kilku sekund i z reguły ma ogromny wpływ na postrzeganie nas w oczach innych. Wcale nie inaczej jest w przypadku targowych stoisk. To, co mdłe i nieciekawe szybko zginie wśród setki innych stoisk. Ważne jest zatem postawienie na niebanalność tego miejsca, która z jednej strony przykuje wzrok odbiorcy, a z drugiej zachęci do podjęcia interakcji.

Idealne stoisko targowe powinno zatem tworzyć wrażenie otwartej przestrzeni, w której stawia się przede wszystkim na nowoczesność pod każdym względem. Idealnie dobrane kolory, czy światło odgrywają tu największe znaczenie. Warto jednak nie zapominać o dodatkach – tj. doskonale widocznej grafice z logo Twojej firmy, przestrzennych napisach, czy ekranach telewizyjnych wyświetlających oferowane przez Ciebie produkty. Uważaj jednak z dodatkami – ich zbyt duża ilość może przytłaczać, a więc i zniechęcać odwiedzającego.

Dobrze jest zatem postawić na stonowane kolory – zwłaszcza biel i mocniejsze światło skierowane na najważniejsze produkty z Twojej oferty. Dobrze jest również pomyśleć o stworzeniu miejsca dla interesantów, którzy chcą porozmawiać o ofercie lub podpisać z Tobą umowę. Odpowiedni projekt stoiska targowego powinien zatem zostać dopasowany do potrzeb danej branży.

Projekt stoiska targowego – dlatego warto powierzyć go profesjonalistom z Exposystemy?

Firma Exposystemy https://exposystemy.pl/ to idealny partner do tworzenia niepowtarzalnych i wyjątkowych stoisk targowych szytych na miarę Twoich promocyjno-sprzedażowych potrzeb. Profesjonalistów cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Decydując się na nawiązanie współpracy, możesz zatem liczyć na projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami. Na tym jednak nie kończy się współpraca z Exposystemy.

Po akceptacji projektu zespół zajmie się budową Twojego stoiska, jego transportem i montażem. Natomiast po targach możesz liczyć na wygodny demontaż i możliwość przechowania stoiska aż do następnych targów.  Firma pomoże Ci przy tym wyposażyć całe stoisko w niezbędne elementy – od mebli, aż po światła i pozostałe ozdoby wpływające na design stoiska.

Wykorzystanie witryny do salonu – Jak sprawić, by Twoje wnętrze zachwyciło?
Fotografia wnętrz Trójmiasto — na czym polega ta usługa?
Jakie są najczęściej występujące robaki w domu? Zwalcz robaka raz-dwa!

Dodaj komentarz