W jakich placówkach sprawdzą się automaty z przekąskami

W jakich placówkach sprawdzą się automaty z przekąskami

Automaty z przekąskami, słodkościami oraz napojami to ogromne udogodnienie. Nieustannie cieszą się one popularnością w wielu różnych miejscach już od kilku lat. Dodatkowym plusem jest łatwość nabycia wybranego produktu i jego niewielka pojemność, co jest ogromnie ważne w czasie podróży lub dłuższych zakupów. Automaty z przekąskami mogą być dowolnie wyposażone, a płatność za wybrany produkt można zrealizować błyskawicznie.

Co znajduje się w automatach z przekąskami?

Klasyczne automaty spotkać można w szkołach, na uczelniach, w galeriach handlowych, marketach, placówkach medycznych oraz dworcach. Zazwyczaj wewnątrz znajdują się takie produkty jak:

 • gazowane napoje,
 • soki,
 • woda butelkowana,
 • batony,
 • orzeszki,
 • chipsy.

Wiele urządzeń oferuje także gorące napoje jak różnego rodzaju kawa, herbata oraz czekolada do picia. Ciepłe napoje sprzedawane są w jednorazowych kubkach.

Aby nabyć wybrany produkt wystarczy na panelu wpisać odpowiedni numer, a następnie wrzucić wyliczoną ilość monet bądź dokonać płatności kartą.

Szkoła promująca zdrowy tryb życia a automaty

Dystrybucja przekąsek poprzez automaty jest nieco bardziej skomplikowana, jeżeli dana placówka oświatowa bierze udział w projekcie dotyczącym zdrowego żywienia. W takim wypadku automat powinien być wyposażony w certyfikowane, wysokiej jakości produkty spożywcze, które mają pozytywny wpływ na zdrowie. W tego typu asortymencie znaleźć mogą się:

 • paczkowane świeże warzywa bądź owoce,
 • pestki i orzechy,
 • jogurty i kefiry,
 • napoje mleczne,
 • świeże sałatki,
 • mix pestek.

 Napełnianie urządzeń i odbiór pieniędzy

Osoba odpowiedzialna w danym miejscu za automat musi regularnie uzupełniać braki produktów spożywczych oraz opróżniać kasetkę z monetami. Automat powinien być w pełni działający, dlatego wszelkie usterki i niedogodności powinny być zgłaszane do serwisu. Przyciski oraz uchwyty powinny być regularnie dezynfekowane i utrzymywane w czystości, aby zapewnić kupującym komfort i bezpieczeństwo.

Planując zakup bądź wynajem automatu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Decydującym czynnikiem przy wyborze urządzenia powinna być jego energooszczędność. Istotny jest również jego odpowiedni rozmiar.

Automaty z przekąskami to świetny pomysł na biznes w sezonie letnim

W sezonie wakacyjnym postawienie automatów przy głównych wejściach na plaże, deptaki i bulwary to świetne rozwiązanie. Ceny mogą okazać się dla klientów korzystniejsze niż w lokalnych sezonowych budkach. Automaty z przekąskami często wzbudzają duże zainteresowanie wśród najmłodszych, zachęcających ich tym samym do częstych zakupów.

Automaty nie zawsze wyposażone są w produkty spożywcze

W wielu miejscach publicznych coraz częściej można spotkać się z urządzeniami, które umożliwiają szybki zakup prezerwatyw. Często urządzenia z tego typu wyposażeniem znajdują się w bardziej ustronnych miejscach, na przykład w pobliżu toalet. Dzięki temu klienci w razie potrzeby mogą nabyć pożądany produkt o dowolnej porze dnia, przy zachowaniu maksimum dyskrecji.

Wykorzystanie witryny do salonu – Jak sprawić, by Twoje wnętrze zachwyciło?
Fotografia wnętrz Trójmiasto — na czym polega ta usługa?
Jakie są najczęściej występujące robaki w domu? Zwalcz robaka raz-dwa!

Dodaj komentarz