Czy leasing pracowników się opłaca?

Czy leasing pracowników się opłaca?

Przedsiębiorcy znajdują się czasami w trudnej sytuacji, kiedy okazuje się, że jeden z pracowników ich firmy musi udać się na zwolnienie lekarskie lub składa wypowiedzenie. Podobnie dzieje się w przypadku nadprogramowych zleceń, które obciążają cały zespół. Jak zaradzić tym problemom? Gdzie uzyskać pomoc? Zapraszamy do lektury!

Z czym wiąże się leasing pracowników?

Leasing pracowników staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia. Polega ona na tym, że pracownik nie dołącza do twojego zespołu na stałe, lecz jest dla ciebie tymczasowym wsparciem. Warto przemyśleć to rozwiązanie, ponieważ wiąże się ono z wieloma zaletami, takimi jak:

1.Oszczędność czasu.

Wynajęcie pracownika przebiega za pośrednictwem agencji pracy, która przejmuje na siebie formalności.

2. Oszczędność pieniędzy.

Nie musisz przejmować się kosztami związanymi z nadgodzinami lub procesem rekrutacji. Dodatkowa pomoc odciąży twoich pracowników, a nowych specjalistów przedstawią ci przedstawiciele agencji.

3. Szybka realizacja zleceń.

Jeśli zmagasz się z rotacją, sezonowością branży lub dużą liczbą zleceń, potrzebujesz szybkich rozwiązań. Właśnie takim jest leasing pracowników. Kontakt z agencją pracy i reakcja z jej strony nastąpi szybko, dzięki czemu utrzymasz płynność finansową, a twoje zyski się nie zmniejszą.

Jak przebiega leasing pracowników?

Wiesz już, że leasing pracowniczy się opłaca. Teraz poznasz jego poszczególne etapy!

1.Wybierz agencję pracy, z którą podejmiesz współpracę.

To bardzo ważne! Porównaj oferty i zastanów się, czy firma może spełnić twoje oczekiwania. Postaw na jakość i doświadczenie, które oferuje na przykład Flambir. Nie jest to agencja pracy tymczasowej, lecz firma, która stawia na indywidualne podejście do klienta i kompleksowe rozwiązania. Dba także o prawa pracowników, zatem nie musisz martwić się o kadrę, jej kwalifikacje i legalność rozwiązania.

2. Skontaktuj się z jej przedstawicielem.

Zanim to zrobisz, przemyśl swoje potrzeby. Czego oczekujesz? Na jakich specjalistach ci zależy? Dlaczego ich poszukujesz i na jak długo potrzebujesz wsparcia? Dobrze zaplanowany leasing pracowników poprawi sytuację twojej firmy.

3. Podpisz umowę i korzystaj ze wszystkich przywilejów.

Leasing to duża szansa zarówno dla specjalisty, którego zatrudniasz, jak i dla ciebie. Możecie uczyć się od siebie nawzajem, a poza tym sam wynajem pracownika to nowe, cenne doświadczenie.

Wynajem pracowników z Ukrainy i ze Wschodu? Jesteśmy na tak!

Agencja Flambir oferuje leasing pracowników z Ukrainy i ze Wschodu. Od razu rozwiewamy wszelkie wątpliwości: to bardzo dobra inwestycja. Te regiony oferują świetnych specjalistów, między innymi sprzedawców, którzy dobrze znają lokalny i zagraniczny rynek, a także języki obce. Kontakt z nimi to duża szansa dla twojej firmy, którą możesz wykorzystać już dziś!

Wykorzystanie witryny do salonu – Jak sprawić, by Twoje wnętrze zachwyciło?
Fotografia wnętrz Trójmiasto — na czym polega ta usługa?
Jakie są najczęściej występujące robaki w domu? Zwalcz robaka raz-dwa!

Dodaj komentarz